Negyven felett újra formában
Üdvözlet mindenkinek! 41 éves vagyok és az utóbbi időben érzem, hogy nehezebben megy a regeneráció, kevesebb az erő és lassabban épül az izom. Szeretném kipróbálni a Testosterone Cypionate-ot, mert hallottam, hogy jó választás az ilyen korban. Semmilyen tapasztalatom nincs szteroidokkal kapcsolatban, nem tudom hogyan kell használni, milyen hosszú legyen a ciklus és milyen kiegészítőket kell mellé szedni. Őszinte tapasztalatokat keresek emberektől, akik hasonló korban használták. Segítenétek?
5 Tampilan


Szervusz! Érdekes volt olvasni a temaról. Az utóbbi időben sok hasonló tapasztalatról és véleményről találkoztam. Keresgélés közben rábukkantam erre az oldalra:
. Érdemes lehet atnezni azoknak, akiket erdekel a tema. Nekem hasznos volt további információk megismeréséhez.